Archiwum wydarzeń

20 Lipiec 2020
Le Strade Della Musica

Włochy - Rzym

12 Lipiec 2020
La Costa Musical

Hiszpania - Costa Brava

05 Lipiec 2020
Island of Talent

Chorwacja - Stari Grad

28 Czerwiec 2020
Międzynarodowy Festiwal Talentów Dzieci i Młodzieży

Grecja - Saloniki

28 Czerwiec 2020
Sunshine.Dance International Dance Festival

Włochy - Rimini

21 Czerwiec 2020
IV Turniej tańca nowoczesnego TOP ONLINE 2020

Online

20 Czerwiec 2020
XXII Turniej Tańca o Puchar Starosty Oleśnickiego

Oleśnica

13 Czerwiec 2020
I Turniej Tańca NEW ART VIBES Online Contest 2020

Online

13 Czerwiec 2020
Chance for Dance - Toruń 2020

Toruń

07 Czerwiec 2020
IX Ogólnopolskie Zawody Tańca Hip-Hop "Nadmorskie Rytmy"

Łeba

07 Czerwiec 2020
Faza Marki

Marki

07 Czerwiec 2020
IX Piotrkowska Panorama Taneczna o "Złotego Piotrka"

Piotrków Trybunalski

06 Czerwiec 2020
V Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych "Nadmorskie Rytmy"

Łeba

06 Czerwiec 2020
Festiwal Tańca "Złote Sznurowadło 2020"

Libiąż

06 Czerwiec 2020
Dance is the Limit

Ruda Śląska

06 Czerwiec 2020
XII Festiwal Tańca o puchar Burmistrza i Starosty Wolsztyna "Wolsztyn Tańczy Pełną Parą 2020"

Wolsztyn

31 Maj 2020
Warmia Dance Cup 2020

Barczewo

31 Maj 2020
XDance Festival Qualifications I Legionowo

Legionowo

31 Maj 2020
Dance Cup ONLINE 2020

Online

30 Maj 2020
IV Ogólnopolski Turniej Tańca TOP

Oleśnica

25 Maj 2020
Everybody Dance Online

Online

23 Maj 2020
XIV Ogólnopolski Festiwal Taneczny Tańcząc w jasnościach

Tarnowskie Góry

23 Maj 2020
XIV Śląski Turniej Tańca Ulicznego "(Nie) Łam się"

Zabrze

17 Maj 2020
Faza Bełchatów

Bełchatów

17 Maj 2020
Street Dance Cup

Luboń

16 Maj 2020
Festiwal Tańca Rytmy Ulicy 2020

Brzeszcze

16 Maj 2020
II Ogólnopolski Turniej Tańca BUT-ek

Bydgoszcz

16 Maj 2020
Artistic Dance Cup

Luboń

16 Maj 2020
III Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych "Awangarda"

Sierakowice

10 Maj 2020
XDance Festival 2020 - Stream Online

Online

09 Maj 2020
V Ogólnopolski Konkurs Taneczny TALENT SHOW

Andrychów

09 Maj 2020
Talenty

Gdańsk

09 Maj 2020
III Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup

Gietrzwałd

09 Maj 2020
II Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych Wygibajka

Rumia

08 Maj 2020
XV Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego SOLO-DUET 2020

Bydgoszcz

26 Kwiecień 2020
XDance Festival Qualifications I Gliwice

Gliwice

25 Kwiecień 2020
XV Międzynarodowy Festiwal Formacji Gimnastyczno - Tanecznych "Gim Show 2020"

Gdynia

25 Kwiecień 2020
Revolution Of Dance

Łękawica k. Żywca

25 Kwiecień 2020
Dance Stars 2020

Szczecin

25 Kwiecień 2020
II Festiwal Tańca Formacji i Mini Formacji TRENDY

Borowa k. Wrocławia

18 Kwiecień 2020
VII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUKI BALETOWEJ

Łeba

18 Kwiecień 2020
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni Na Taniec"

Marki

18 Kwiecień 2020
Festiwal Taneczny Aplauz

Marklowice

15 Kwiecień 2020
Home Dance Challenge

Online

09 Kwiecień 2020
1 Polish Dance Home Cup

Online

09 Kwiecień 2020
#DOMÓWKA - taneczny konkurs online

Online

04 Kwiecień 2020
Dance Machine Festival

Mysłowice

04 Kwiecień 2020
II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Pakosław 2020r.

Pakosław k. Rawicza

04 Kwiecień 2020
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni Na Taniec"

Poznań

04 Kwiecień 2020
TanArt Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego Żary 2020

Żary

04 Kwiecień 2020
VIII Festiwal Tańca Dzieci i Młodzieży Dzieci Dzieciom Bez Barier

Żory

03 Kwiecień 2020
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje” Pod Patronatem Starosty Biłgorajskiego

Biłgoraj

01 Kwiecień 2020
V Art Clip Dance - konkurs online

Online

29 Marzec 2020
XDance Festival Qualifications I Złotów

Złotów

28 Marzec 2020
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni Na Taniec"

Jelcz-Laskowice

28 Marzec 2020
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FORMACJI TANECZNYCH "KASZUBSKI STOLEM"

Kartuzy

28 Marzec 2020
II Festiwal taneczny "O Cętkę Rysia" na Kocierzu

Targanice

21 Marzec 2020
8. Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych "Dance Group" 2020

Gdańsk

21 Marzec 2020
Wiosenny TTN MOVE4 Life Serduszko dla Jasia

Przeźmierowo

21 Marzec 2020
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TANECZNY „WORLD DANCE 2020”

Sosnowiec

15 Marzec 2020
XDance Festival Qualifications I Krapkowice

Krapkowice

15 Marzec 2020
CHANCE for DANCE 2020

Toruń

14 Marzec 2020
Ogólnopolskie Spotkania Taneczne (RE)akcje Bełchatów 2020

Bełchatów

14 Marzec 2020
VI Festiwal Tańca STEPDANCE SHOW

Gliwice

14 Marzec 2020
Street Dance Contest "Koszalińskie Yo!"

Koszalin

14 Marzec 2020
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni Na Taniec"

Lipiany

14 Marzec 2020
Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursynów 2020

Warszawa

08 Marzec 2020
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni Na Taniec"

Warszawa

07 Marzec 2020
"TANECZNE MIRAŻE" Ogólnopolski Konkurs Tańca

Bydgoszcz

01 Marzec 2020
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "Zakręceni Na Taniec"

Bełchatów

29 Luty 2020
Day of Street V Dance / Battle & Show

Brodnica

29 Luty 2020
II Ogólnopolski festiwal zespołów artystycznych "Moc tańca"

Kosakowo

29 Luty 2020
Zgierskie Spotkania Taneczne "Drgania Przestrzeni"

Zgierz

23 Luty 2020
Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle i Tańca Towarzyskiego

Bydgoszcz

22 Luty 2020
OBSESSION DANCE FESTIVAL

Kraków

22 Luty 2020
I Małopolskie Mistrzostwa Cheerleaders

Luborzyca

30 Styczeń 2020
XIV Ogólnopolski festiwal tańca nowoczesnego

Łeba

19 Styczeń 2020
IV Bielański Turniej Tańca Nowoczesnego

Warszawa

11 Styczeń 2020
III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA "SULMIERZYCE OPEN"

Sulmierzyce

10 Styczeń 2020
Time for Dance 2020

Legionowo

14 Grudzień 2019
DANCE OFF 2019

Bolszewo

08 Grudzień 2019
Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle

Bydgoszcz

07 Grudzień 2019
I Mikołajkowe ogólnopolskie mistrzostwa w tańcu nowoczesnym "Roztańczone żuławy"

Cedry Wielkie

07 Grudzień 2019
VIII Krapkowickie ZDERZENIA TANECZNE

Krapkowice

07 Grudzień 2019
Turniej Taneczny "Roztańczona Legnica"

Legnica

07 Grudzień 2019
Grand Prix Polski Dance Września

Września

06 Grudzień 2019
27 Mikołajkowe Spotkania Taneczne

Krosno

30 Listopad 2019
I Ogólnopolski Festiwal Tańca w Pniewach

Pniewy

26 Listopad 2019
IV Międzyszkolny Konkurs Tańca Dance Ma Sens 2019

Warszawa

23 Listopad 2019
Bitwa na Taniec XII edycja

Kielce

23 Listopad 2019
Festiwal Tańca solistów i formacji tanecznych "Move Your Emotions"

Oborzyska Stare k/Kościana

22 Listopad 2019
6 Opolski Festiwal Tańca

Opole

16 Listopad 2019
Turniej Taneczny "Taneczne Pejzaże"

Góra Kalwaria

16 Listopad 2019
Turniej Tańca Sportowego o Mistrzostwo Mokotowa

Warszawa

09 Listopad 2019
IX Ogólnopolski Turniej solistów, duetów i mini formacji "MISTRZ TAŃCA"

Łeba

26 Październik 2019
Mark`N`Move - V Ogólnopolskie Mistrzostwa w Tańcu Nowoczesnym

Luboń

26 Październik 2019
Ogólnopolski Konkurs Baletowo-Taneczny "Na Scenie"

Środa Wielkopolska

20 Październik 2019
Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle

Bydgoszcz

29 Wrzesień 2019
III Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne PASJA TAŃCA

Ostrołęka

28 Wrzesień 2019
XVII Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia Tańca" im. Aliny Janikowskiej

Ostrów Wielkopolski

15 Lipiec 2019
TOP ART FESTIVAL „ARTISTIC GAMES”

Saloniki

12 Lipiec 2019
TOP ART FESTIVAL „LE STRADE DELLA MUSICA”

Rzym - Nettuno - Anzio

03 Lipiec 2019
TOP ART FESTIVAL „ISLAND OF TALENT”

Trogir - Split

24 Czerwiec 2019
TOP ART FESTIVAL „LA COSTA MUSICAL”

Barcelona - Costa Brava

16 Czerwiec 2019
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SOLISTÓW, DUETÓW I MINI FORMACJI "MISTRZ TAŃCA"

Wicko

15 Czerwiec 2019
Wielka Bitwa Kaliska

Kalisz

15 Czerwiec 2019
Summer Dance Festival 2019

Miękinia

15 Czerwiec 2019
1000 Lakes Dance Cup Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Krainy 1000 Jezior

Olsztyn

09 Czerwiec 2019
VIII OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY TAŃCA HIP-HOP "NADMORSKIE RYTMY"

Łeba

08 Czerwiec 2019
Dance is the Limit - ponieważ w tańcu nie ma granic!

Andrychów

08 Czerwiec 2019
IV Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych "NADMORSKIE RYTMY"

Łeba

06 Czerwiec 2019
XVII Międzynarodowy Festiwal Taneczny Europejska Balloteka

Żory

01 Czerwiec 2019
III Ogólnopolski turniej tańca TOP

Oleśnica

26 Maj 2019
I Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych Wygibajka

Reda

25 Maj 2019
Dance Passion - VI Ogólnopolski Konkurs Tańca

Jastrzębie Zdrój

25 Maj 2019
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca "Dance - Passion and Life"

Przytoczna

19 Maj 2019
III Turniej o Złotą Kokartkę

Gdynia

19 Maj 2019
XDance Festival 2019 - Legionowo

Legionowo

18 Maj 2019
Złote Sznurowadło 2019

Libiąż

18 Maj 2019
XIII Ogólnopolski Festiwal Taneczny "Tańcząc w jasnościach"

Tarnowskie Góry

11 Maj 2019
Festiwal Tańca Rytmy Ulicy 2019

Brzeszcze

11 Maj 2019
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego SOLO-DUET

Bydgoszcz

11 Maj 2019
Koguci Pazur 2019

Oława

11 Maj 2019
II Ogólnopolski Turniej Tańca WIKA CUP

Olsztynek

11 Maj 2019
XII ogólnopolski przegląd zespołów tanecznych

Pszów

11 Maj 2019
II Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych "AWANGARDA"

Sierakowice

27 Kwiecień 2019
III TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO

Kościan

27 Kwiecień 2019
III Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego

Pawłowice

27 Kwiecień 2019
4. Art Clip Dance

Wadowice

27 Kwiecień 2019
Street Meet vol. 3

Wrocław

13 Kwiecień 2019
VI OTT Bydgoska Układanka Taneczna

Bydgoszcz

13 Kwiecień 2019
Dance Machine Festival

Mysłowice

13 Kwiecień 2019
I Turniej Tańca Nowoczesnego w Pasłęku

Pasłęk

13 Kwiecień 2019
Turniej Tańca Nowoczesnego "Dance Stars"

Szczecin

13 Kwiecień 2019
Gala Taneczna MIX 2019

Wodzisław Śląski

12 Kwiecień 2019
V Ogólnopolski Festiwal Tańca w Pałacu Młodzieży

Katowice

07 Kwiecień 2019
VII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA DZIECI I MŁODZIEŻY DZIECI DZIECIOM BEZ BARIER

Żory

06 Kwiecień 2019
VI Ogólnopolski Festiwal Sztuki Baletowej

Łeba

06 Kwiecień 2019
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO PAKOSŁAW 2019

Pakosław k. Rawicza

06 Kwiecień 2019
I FESTIWAL TAŃCA FORMACJI I MINI FORMACJI „TRENDY”

Borowa k. Wrocławia

30 Marzec 2019
Lets Dance

Oborniki Wielkopolskie

30 Marzec 2019
LIT DANCE CUP COMPETITION

Ostrowiec Świętokrzyski

30 Marzec 2019
II Wojewódzki Przegląd Amatorskiej Twórczości Tanecznej - ZWPEK 2019

Warszawa

24 Marzec 2019
XDance Festival 2019 - Zdzieszowice

Zdzieszowice (Opole)

23 Marzec 2019
III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FOMACJI TANECZNYCH „KASZUBSKI STOLEM”

Kartuzy

23 Marzec 2019
World dance

Sosnowiec

17 Marzec 2019
CHANCE FOR DANCE

Toruń

09 Marzec 2019
XI OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA TANECZNE (RE)AKCJE 2019

Bełchatów

09 Marzec 2019
OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA TANECZNE MIRAŻE

Bydgoszcz

09 Marzec 2019
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO GOLD CONTEST

Gliwice

02 Marzec 2019
Freestyle Dance Nysa 2019

Nysa

24 Luty 2019
ZAKRĘCENI NA TANIEC OGÓLNOPOLSKIE KONFRONTACJE TANECZNE

Jelcz Laskowice

09 Luty 2019
I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH „MOC TAŃCA”

Kosakowo

17 Listopad 2018
XV GAR Dance CUP 2018

Wrocław

27 Październik 2018
Ogólnopolski Konkurs Taneczny MAGIA TAŃCA

Ostrów Wielkopolski