21. Wodzisławska Gala Taneczna MIX

Wodzisław Śląski

20 maja 2023

Wodzisławskie Centrum Kultury oraz KTT SPIN zaprasza na 21. Wodzisławską Galę Taneczną MIX 2023. Ta jedna z największych imprez tanecznych na południu Polski odbędzie się w sobotę, 20 maja 2023.

Organizatorem wydarzenia jest Wodzisławskie Centrum Kultury oraz KTT SPIN. Uczestnicy konkurować będą w tańcu, walcząc o najwyższe trofea w czterech kategoriach: street dance, show dance, mażoretki / cheerleaderki i taniec towarzyski. Inicjatorem Gali jest Klub Tańca Towarzyskiego SPIN, który działa w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury. Koordynatorem tanecznej imprezy jest główny instruktor i choreograf SPIN-u, Elżbieta Lasocka.

Wodzisławska Gala Taneczna MIX to ogólnopolski przegląd zespołów tanecznych, której celem jest popularyzacja zespołowych form tanecznych oraz konfrontacja dorobku artystycznego zespołów działających w szkołach, świetlicach i domach kultury. Jej uczestnikami są dzieci od 7 lat oraz młodzież i dorośli. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie karty zgłoszeniowej, potwierdzenia dokonania opłaty akredytacyjnej oraz pliku z muzyka do występu na adres mailowy organizatora.

Strona organizatora