Turniej Tańca Capitolu

Online

22 stycznia 2021

Tańcz z nami, czyli Turniej Tańca Capitolu

Przygotowaliśmy dla Was kolejną atrakcję, która czas rozłąki z teatrem nieco złagodzi i wprowadzi w nowy, oby lepszy rok – tanecznym krokiem: karnawałowy turniej dla solistek i solistów, dla par, duetów, formacji, bez względu na wiek. Uwaga: będą nagrody!

Wybraliśmy cztery choreograficzne układy z naszych spektakli (Mistrza i Małgorzaty, Frankensteina, Blaszanego bębenka i Mocka. Czarnej burleski).

Waszym zadaniem jest możliwie najwierniej – ale z pasją i fantazją – odtańczyć je, nagrać i wysłać nam link do Waszego filmiku. Do najbliższej niedzieli, 17 stycznia!

Instrukcje znajdziecie poniżej.

My wybierzemy do finału sześć najlepszych występów, a spośród nich nagrodzimy trzy: zwycięzcy wezmą udział w choreograficznej próbie wznowieniowej z tancerzami Capitolu i dostaną pakiet płyt CD z piosenkami z czterech turniejowych spektakli. Gotowi? Start!

Zasady

Kto może wziąć udział w Turnieju?

Każdy! (jeśli masz mniej niż 18 lat – tylko za zgodą opiekuna)

Tańczycie

– solo, w parze lub w duecie, w miniformacji od 3 do 5 osób – jak wolicie – nie dłużej niż minutę – jeden, dwa, trzy lub wszystkie układy z poniższej listy (ale każdy tylko po jednym razie!)

Nagrywacie

– filmik w poziomie – z muzyką (którą ściągniecie ze strony teatru) – podpisujecie imieniem i nazwiskiem – wrzucacie na YT jako filmik NIEPUBLICZNY

Wysyłacie

– link do filmiku (wszyscy dołączają do e-maila oświadczenie RODO, a młodzież dodatkowo zgodę opiekuna prawnego – znajdziecie je na dole strony) – na adres j.gebura@teatr-capitol.pl

Do kiedy?

Do 22 stycznia 2021

Potem Wasze występy oceni Komisja, która wybierze sześcioro finalistów.

27 stycznia 2021 odbędzie się FINAŁ TURNIEJU i wybór zwycięskiej trójki.

O tym, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć finał, damy znać niebawem!

Strona organizatora