VII Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje” Pod Patronatem Starosty Biłgorajskiego

Biłgoraj

3 kwietnia 2020 - 4 kwietnia 2020

Zapraszamy na 7. edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca „Taneczne Inspiracje”, który odpędzie się w dniach 3-4 kwietnia 2020 roku w Biłgoraju (miejsce: OSiR Biłgoraj, ul. Targowa 15).

Tegoroczna edycja odbędzie się pod Patronatem Starosty Biłgorajskiego. Jego organizatorami są: Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe “TRAMPOLINA SUKCESU”, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.

Data i godzina: 03-04.04.2020r. godz.10.00

  • 03.04.2020 – taniec nowoczesny
  • 04.04.2020 – taniec współczesny

W Konfrontacjach mogą wziąć udział amatorskie zespoły taneczne pracujące w oparciu o elementy techniki tańca współczesnego, nowoczesnego oraz towarzyskiego.

Występy taneczne będą prezentowane w blokach – taniec nowoczesny (towarzyski, show dance, hip hop, disco, street dance) i taniec współczesny (jazz, balet, contemporary, inne techniki współczesne). Ze względu na duże zainteresowanie festiwalem, taniec nowoczesny prezentuje się we wszystkich kategoriach wiekowych pierwszego dnia festiwalu, taniec współczesny drugiego dnia festiwalu.

Wprowadza się trzy kategorie wiekowe:

  • kat. młodsza od 6 – 9 lat,
  • kat. średnia od 10-13 lat,
  • kat. starsza od 14 lat.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie drogą elektroniczną wypełnionej karty zgłoszenia na adres organizatora (e-mail: info@trampolinasukcesu.pl) do dnia 20.03.2020 roku.

Regulamin, karta zgłoszenia dostępna na stronie organizatora: http://www.trampolinasukcesu.pl

Strona organizatora