Puławski Festiwal Tańca "Tańczące Sybille"

Puławy

27 kwietnia 2024 - 28 kwietnia 2024

Tańczysz hip-hop, beak-dance, latino lub techniki oparte na balecie czy modern dance? Wskocz na parkiet POK „Dom Chemika" i weź udział w pierwszej edycji nowego tanecznego wydarzenia na puławskiej mapie kultury!

„Tańczące Sybille" to wyjątkowy festiwal tańca, łączący w sobie różne style, rozwijający wrażliwość artystyczną, stwarzający przestrzeń do integracji i wymiany doświadczeń oraz skupiający się na pięknie i miłości do zapierającej dech sztuki jaką jest taniec.

Do udziału zapraszamy solistów oraz formacje taneczne, realizujące się w tańcu klasycznym i neoklasycznym, współczesnym opartym na technikach: jazz, modern, contemporary, szeroko pojętym Street Dance tj.: hip-hop, new age, house, locking, popping, break-dance, funky-jazz, performing art i tańcach karaibskich: salsa, bachata, merenge.

Wydarzenie odbędzie się w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika" w dniach 27-28 kwietnia i dedykowane jest uczestnikom w czterech kategoriach wiekowych, od klas „zerowych" do szkół ponadpodstawowych.

Festiwal „Tańczące Sybille" to wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności, sprawdzić się w rywalizacji z rówieśnikami oraz zobaczyć niezwykłe występy taneczne i wspierać utalentowanych tancerzy w ich pasji i determinacji.

Warunkiem udziału w konkursie jest poprawne zgłoszenie solisty/formacji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.domchemika.pl do 12 kwietnia 2024 r. do godz. 23:59.

Czekamy na Was!

Strona organizatora