Stars Open Dance Festival

Poznań

16 czerwca 2024

STARS OPEN DANCE CUP 2024

Zapraszamy na niezapomniany weekend pełen tańca i pasji!
Stars Open Dance Cup już niebawem - 14 oraz 15 czerwca zapraszamy na warsztaty prowadzonych przez wybitnych nauczycieli.
Natomiast 16 czerwca przygotujcie się na emocjonujący turniej, gdzie stawimy czoła w różnorodnych stylach: belly dance, taniec nowoczesny, współczesny, tańce narodów świata, high heels, twerk, sexy dance, vogue dance i wiele innych!
Festiwal przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
To wyjątkowa okazja do wyrażenia siebie na scenie, wymiana doświadczeń, wzajemna inspiracja oraz dzielenia się wiedzą.

STYLE TANECZNE

 • TANIEC NOWOCZESNY- wszystkie formy kultury ulicznej

(hip hop,disco dance,dancehall, breakdance, street dance) DEBIUT SOLO/SOLO HOBBY/SOLO ZAAWANSOWANY GRUPY DEBIUT/GRUPY OPEN do 6 lat, 7-9 lat, 10-14 lat, 15-17 lat, 18+, Diva 35+, Grand diva 50+ muzyka własna mp3 solo do 2 minut muzyka własna mp3 grupy do 3 minut

 • TANIEC WSPÓŁCZESNY- wszystkie formy tańca klasycznego

(contemporary dance, modern, lirycal jazz, etiuda taneczna) DEBIUT SOLO/SOLO HOBBY/SOLO ZAAWANSOWANY GRUPY DEBIUT/GRUPY OPEN do 6 lat, 7-9 lat, 10-14 lat, 15-17 lat, 18+, Diva 35+, Grand diva 50+ muzyka własna mp3 solo do 2 minut muzyka własna mp3 grupy do 3 minut

 • BELLY DANCE- wszystkie style oraz kategorie

(raqs sharki, tabla solo, folklor, show/fuzja, shaabi, pop song, improwizacja) DEBIUT SOLO/SOLO AMATEUR/SOLO RISING STAR/ SOLO PROFESSIONAL muzyka mp3 własna solo / grupy do 3 minut GRUPY DEBIUT/GRUPY OPEN do 6 lat, 7-9 lat, 10-14 lat, 15-17 lat, 18+, Diva 35+, Grand diva 50+

 • TAŃCE NARODÓW ŚWIATA

DEBIUT SOLO/SOLO HOBBY/SOLO ZAAWANSOWANY GRUPY DEBIUT/GRUPY OPEN do 6 lat, 7-9 lat, 10-14 lat, 15-17 lat, 18+, Diva 35+, Grand diva 50+ muzyka własna mp3 solo do 2 minut muzyka własna mp3 grupy do 3 minut

 • INNE FORMY TAŃCA

DEBIUT SOLO/SOLO HOBBY/SOLO ZAAWANSOWANY GRUPY DEBIUT/GRUPY OPEN do 6 lat, 7-9 lat, 10-14 lat, 15-17 lat, 18+, Diva 35+, Grand diva 50+ muzyka własna mp3 solo do 2 minut muzyka własna mp3 grupy do 3 minut

 • Grupy HIGH HEELS 16+

muzyka własna mp3 grupy do 3 minut

 • Grupy VOGUE DANCE 16+

muzyka własna mp3 do 3 minut

 • Grupy TWERK DANCE 16+

muzyka własna mp3 do 3 minut

 • Grupy SEXY DANCE 16+

muzyka własna mp3 do 3 minut

 • SCENA OTWARTA

Serdecznie zapraszamy do udziału w kategorii poza konkurencją. Ta wyjątkowa kategoria oferuje uczestnikom możliwość wystąpienia na scenie otwartej w towarzystwie renomowanych tancerzy, które pełnią rolę jurorów podczas naszego wydarzenia. Jest to doskonała okazja by podzielić się swoja pasją i umiejętnościami tanecznymi z publicznością festiwalu, niezależnie od wieku, poziomu zaawansowania, czy stylu tanecznego. Zapraszamy solistów, duety, trio oraz zespoły małe i duże.

NAGRODY

1-3 miejsca zespoły puchar, medal dla każdego uczestnika grupy oraz dyplomy 1-3 miejsce solo medal, dyplom

JURY

Jury składająca się ze specjalistów rożnych stylów i technik tanecznych. Ocenia prezentację uwzględniając choreografię, technikę, interpretację muzyki, wyrazistość wizerunku oraz charyzmę.

OPŁATA ZA UDZIAŁ W KONKURSIE

GRUPY 70 zł - opłata startowa od osoby w kategorii grupy SOLO 1 80 zł za kategorię do 2 minut choreografii (taniec nowoczesny, taniec współczesny, tańce narodów świata, inne formy tańca) SOLO 2 120 zł za jedną kategorię od 2 do 3 minut występu (belly dance solo) 100 zł- dwie kategorii solo od 2 do 3 minut występu ( belly dance solo) 90 zł 3 i wyżej kategorii solo od 2 do 3 minut występu ( belly dance solo)

SCENA OTWARTA

Uwaga!!! Brak opłat za wejście dla opiekunów. Bilet wstępu na GALA SHOW z występami jurorów oraz gośćmi specjalnymi - 25 zł. MIEJSCE KONKURSU 61-137 Poznań, ul. Solna 12. 3:25 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. Mieczysława Karłowicza.

REGULAMIN

 1. Zgłoszenia do konkursu „ Stars Open Dance Cup ” należy przesyłać do 6 czerwca 2024.
 2. Każdy uczestnik, który wniesie opłatę za udział w konkursie, potwierdza tym samym, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje go.
 3. Uwaga!!! W przypadku rezygnacji z udziału w konkursie (niezależnie od przyczyny), opłata nie podlega zwrotowi. W przypadku odwołania konkursu z winy, leżącej po stronie organizatora, koszty poniesione przez Uczestników, zostaną zwrócone.
 4. Każdy uczestnik, chcący wziąć udział w konkursie, powinien:
 • wypełnić kartę zgłoszenia która znajduje się na stronie festiwalu www.sodcup.com
 • wnieść opłatę startową.
 1. Po osiągnięciu limitu zgłoszeń, Organizator zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania kolejnych aplikacji. Zgłoszenia będą rejestrowane według kolejności księgowania opłat konkursowych, na koncie Organizatora.
 2. Po uiszczeniu opłaty konkursowej, uczestnik otrzyma wiadomość e-mail, zawierającą potwierdzenie udziału w konkursie.
 3. Konkurs odbędzie się 16 czerwca 2024 w auli na dużej scenie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza. 61-137 Poznań, ul. Solna 12.
 4. Każdy uczestnik powinien stawić się z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, przed rozpoczęciem swojej kategorii konkursowej, w celu potwierdzenia obecności. Dokładny czas rejestracji zostanie podany 2 dni przed wydarzeniem.
 5. Zgłoszenia oraz muzykę konkursową, w formacie mp3, należy dostarczyć na adres e-mail: sodcup.festival@gmail.com, najpóźniej do 6 czerwca. Utwór muzyczny należy odpowiednio opisać (według poniższego wzoru). PRZYKŁAD opisu mp3: Poziom_Kategoria_Nazwisko_Imię (lub nazwa zespołu)_Off/On Muzyka nie może przekroczyć limitu czasowego we wszystkich kategoriach od 2 do 3 minut. PRO_ORIENTAL_NOWAK_IZA_ON GRUPA_SHOW_ABC_OF OFF- włączenie muzyki, następnie wejście tancerki ON- ustawienie się tancerki, następnie włączenie muzyki Prosimy o wysłanie jedynej i ostatecznej wersji utworu!
 6. W przypadku zgłoszenia się niewystarczającej liczby uczestników, Organizator może zdecydować o połączeniu kategorii stylistycznych na tym samym poziomie lub odwołaniu konkurencji.
 7. Organizator zapewnia szatnię do przebrania kostiumu, jednakże nie zapewnia stanowisk do przygotowania makijażu i fryzury.
 8. W trosce o stworzenie komfortowych warunków dla uczestników, zgodnych z zasadami bezpieczeństwa, zabrania się używania gazów, otwartego ognia, substancji łatwopalnych i tnących przedmiotów, jak również rekwizytów wymagających sprzątania: wysypywania piasku, brokatu, piór, płatków róż, rozlewania płynów itp.
 9. W przypadku pojawienia się nieprzewidzianych okoliczności, Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w programie (o ewentualnych zmianach uczestnicy zostaną poinformowani na stronie festiwalu na portalu społecznościowym facebook lub mailowo)
 10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na zdrowiu, w wyniku nieszczęśliwych wypadków, podczas konkursu. 15.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie lub zniszczenie własności uczestnika. Prosimy nie zostawiać w szatni cennych rzeczy i zabierać je ze sobą na salę.
 11. Celem festiwalu Stars Open Dance Cup jest działanie na rzecz rozwoju kultury i sztuki wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych, poszerzanie wiedzy o kulturze i tańcu, promowanie i wspieranie zdrowego stylu życia.

KARTA ZGŁOSZENIA NA KONKURS

Wejdź na stronę www.sodcup.com wybierz swój styl tańca kliknij w okienko wypełnij formularz lub napisz do Nas na sodcup.festival@gmail.com

WARSZTATY

informacja wkrótce na www.sodcup.com

ADRES WARSZTATÓW

informacja wkrótce na www.sodcup.com

CENY WARSZTATÓW

informacja wkrótce www.sodcup.com

KONTAKT

email: sodcup.festval@gmail.com Organizator Elena Kaliszewska tel: +48 514 355 691

Strona organizatora