Shuffle Dance Battle 2024

Lublin

27 kwietnia 2024

Shuffle Dance Battle 2024 - to pierwszy turniej tańca shuffle w Lublinie, więc przygotujcie się na prawdziwą burzę tańca i energii!

Shuffle jest tańcem popularnym wśród młodzieży, w którym tancerz skupia się głównie na pracy nóg, tworząc efektowne kombinacje w rytm muzyki elektronicznej. Ten styl powstał w latach 80, w Australii, w Polsce stał się popularny około 15 lat temu, a obecnie przeżywa swoją drugą falę popularności i zaczął aktywnie się rozwijać w większych polskich miastach. Nieodłączną częścią tańca shuffle są bitwy taneczne.

Nie musisz być mistrzem tańca, by wziąć udział w turnieju — każdy, kto kocha tańczyć shuffle lub podobne style, jest mile widziany!

Nie tańczysz shuffle, ale chcesz poczuć klimat i wspierać zawodników, wspólnie potańczyć w przerwach między rundami i wymienić się doświadczeniem? Oczywiście! Zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania i wspólnego imprezowania!

Po wyłonieniu zwycięzcy przygotujcie się na afterparty, które zapewni dodatkową dawkę świetnej muzyki elektronicznej!

Kiedy? 27 kwietnia
Start? 15:00
Gdzie? Studio Tańca DanceFlow ul. Nałęczowska 24, Lublin
Koszt? Wejście i udział w turnieju — za FREE!
Zapisy? Zgłoś się do udziału w turnieju przez formularz: https://forms.gle/2yGxvawSjTCKsEKN6

To będzie wydarzenie, o którym będziecie wspominać jeszcze długo!🔥 Zapiszcie datę i bądźcie z nami! Let's shuffle, Lublin!🤩


Zrealizowano w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin

Strona organizatora