Dzień Tańca 2021 - przegląd zespołów i duetów

Online

11 kwietnia 2021

Masz zespół taneczny składający się z osób dorosłych, ale nie wiesz gdzie możesz go zaprezentować? Mamy wspaniałą wiadomość! Tegoroczny Dzień Tańca będzie dostępny również dla dorosłych i seniorów z całej Polski!

Dzień Tańca, od wielu lat gromadził na scenie WCK setki młodych tancerzy z całego powiatu. Charakter przeglądu i ograniczenia grup wiekowych nie pozwalały jednak na udział grup tanecznych składających się z dorosłych i seniorów. W tym roku to się zmieni! Do udziału w konkursie zapraszamy dorosłe formacje taneczne z całej Polski!

Ze względu na obostrzenia i reżim sanitarny konkurs nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Wszystkie dorosłe zespoły taneczne z całej Polski zapraszamy do przesyłania nagrań występów, które zostaną ocenione przez profesjonalne jury. Ale to nie wszystko! Na laureatów konkursu będą czekały nie tylko nagrody ale także możliwość zaprezentowania się na scenie WCK już 24 kwietnia!

Jak wziąć udział w konkursie? Zasada jest prosta! Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, opłacić akredytację, a później zgodnie z instrukcją w regulaminie wysłać nagrany filmik.

Uwaga: w tym roku wprowadzona zostaje opłata akredytacyjna wynosząca 15 zł za duet, 40 zł zespoły z kategorii wiekowej – dorośli. Na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia!

Formularz zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfwywnfhqqkyuxckT0o3WJh6RJroLBQw1WWSQ_sI1ev0hKitA/viewform?gxids=7628

Strona organizatora