6. Art Clip Dance

Online

11 kwietnia 2021

Taniec jest Twoją największą pasją? Marzysz o tym, aby w przyszłości występować na największych, światowych scenach? A może po prostu chcesz się sprawdzić i dowiedzieć się jak Twoje umiejętności ocenią profesjonalni tancerze?

W tym roku ogólnopolski Art Clip Dance jest dla każdego!

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie Art Clip Dance dedykowanym solistom oraz tanecznym duetom. W ramach konkursu, oceniane będą klipy taneczne przesłane przez tancerzy z całej Polski.

Jak co roku jury, składające się z profesjonalnych tancerzy, oceni nadesłane klipy i nagrodzi zwycięzców w dwóch kategoriach: taniec współczesny i taniec nowoczesny. Najlepsi tancerze, będą mieli okazję zaprezentować się na scenie WCK już 24 kwietnia, podczas pokazu laureatów Dnia Tańca! Wtedy też otrzymają nagrody i upominki, które nieobecnym zostaną wysłane.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie? To bardzo proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 11 kwietnia 2021 r., przesłać akredytację i zgodnie z instrukcją w regulaminie przesłać nagrany klip!

Formularz zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSem4jHl4CbyNDzGroCbeBc6NPOH_r9Ga3BjsUfGEPcO3x318g/viewform?gxids=7628

Opłata akredytacyjna wynosząca 10 zł – soliści, 15 zł – duety.

Strona organizatora

©2022 Kalendarz taneczny