V Art Clip Dance - konkurs online

Online

01 kwietnia 2020 - 16 kwietnia 2020

Art Clip Dance

Taniec jest Twoją wielką pasją? Chcesz w przyszłości tańczyć na znanych światowych scenach? Masz teraz sporo czasu i chciałbyś go dobrze wykorzystać? Nie czekaj wyślij zgłoszenie oraz nagranie swojego tańca i weź udział w konkursie V „Art Clip Dance” bez wychodzenia z domu!

Wadowickie Centrum Kultury pragnie zaktywizować Was do działania i rozwijania swoich pasji. Pomimo tego, że nie możemy wychodzić z domu, nie poddawajmy się i działajmy! Mamy dla Was świetne rozwiązanie. Jeśli lubicie tańczyć, podzielcie się z nami swoimi zainteresowaniami i spróbujcie siły w konkursie online na najlepszy clip taneczny. Nasi jurorzy ocenią wszystkie przesłane clipy, a wyniki ogłosimy na naszej stronie internetowej www.wck.wadowice.pl i profilu facebookowym Wadowickiego Centrum Kultury 29 kwietnia 2020 r. Najlepsi otrzymają nagrody, które prześlemy pocztą. W tym roku formuła musiała zostać zmieniona, dlatego też udział w konkursie zostaje bezpłatny i przeprowadzony wyłącznie online.

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu o tematyce tanecznej „Art Clip Dance” jest kierowana zarówno do solistów, jak i duetów. Zasada jest prosta: nagraj filmik prezentujący Twoje umiejętności taneczne i wyślij go do nas, a także wypełnij formularz zgłoszeniowy. Nie można przesyłać filmów, które brały udział w konkursie w latach ubiegłych. Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie poprzez formularze zgłoszeniowe dostępne poniżej. Clipy taneczne prosimy przesyłać po wysłaniu zgłoszenia do 16 kwietnia 2020 r. na adres zapisy@wck.wadowice.pl. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Formularz zgłoszenia dostępny: https://wck.wadowice.pl/art-clip-dance/

Strona organizatora

©2022 Kalendarz taneczny