4. Art Clip Dance

Wadowice

27 kwietnia 2019

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na Ogólnopolski Konkurs Taneczny "IV Art Clip Dance".

Szlachetność, harmonia i piękno to korzenie przybliżające nas do dyscypliny najpiękniejszej ze sztuk, którą jest ruch i muzyka. Wadowickie Centrum Kultury, pragnie w wyjątkowy sposób celebrować zbliżające się wielkie wydarzenie, którym jest DZIEŃ TAŃCA. Na naszej scenie przypada ono 27 kwietnia 2019 roku. Tradycyjnie zapraszamy wszystkich tancerzy i instruktorów do udziału w 4. Ogólnopolskim Konkursie "Art Clip Dance".

Nagraj i prześlij nam film ze swoim układem tanecznym. Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz występy laureatów odbędą się podczas "Dnia Tańca" 27 kwietnia 2019 r. w Wadowickim Centrum Kultury.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie "4. Art Clip Dance"?

Przyjmujemy wyłącznie formularze elektroniczne.

  • po wypełnieniu formularza należy przesłać clip taneczny we transferem na adres ewelina@wck.wadowice.pl
  • poczekaj na odpowiedz zwrotną
  • wszystkich zgłoszonych zapraszamy 27 kwietnia, natomiast z laureatami skontaktujemy się telefonicznie. Wybrane osoby poprosimy o występ na żywo podczas wydarzenia.
  • na najlepszych czekać będą nagrody rzeczowe, dyplom oraz statuetka
  • przewidziane zostały darmowe warsztaty dla uczestników o konkursu z Dawidem Falędyszem (break dance) oraz Agnieszką Jarosińska (dancehall) od 10:45 - 12:30

Szczegółowy program z podziałem godzinowym "Dnia Tańca 2019" będzie dostępny na stronie internetowej WCK na dwa tygodnie przed wydarzeniem.

Zapraszamy do udziału w konkursie i uczestnictwa w "Dniu Tańca 2019"!

Strona organizatora